Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

AgroBrik - automatické kotle na tuhá paliva, briketovací lisy

Nabízíme: - automatické kotle na tuhá paliva a biomasu o výkonech 15-300 kW s možnosti spalovat dřevěnou a stébelnatou biomasu - kusové palivové dře...

Velké Meziříčí

Obchody-Zdar.cz - katalog firem a služeb

Informační portál Obchody Žďár nad Sázavou najdete zde katalog firem, obchodů a služeb, ale i ordinační hodiny lékeřů, denní nabídku jídel a spoustu dalších informací.

Žďár nad Sázavou

VALITAX s.r.o.

Právní pomoc v oblasti daní, daňové poradenství, vedení účetnictví, daňová evidence, DPH, daňová přiznání, všechny daně, insolvenční poradenství, zastupování, sw POHODA

Hornoměstská 2171/37, Velké Meziříčí

PLAZMATECH SYSTEMS, s.r.o.

Firma PLAZMATECH SYSTEMS s.r.o. zastupuje na českém trhu největšího výrobce plazmových zdrojů – firmu Kjellberg FINSTERWALDE. Zabýváme se prodejem...

Soškova 1563, Nové Město na Moravě

Úplněk-nezávislý čtrnáctideník pro kluky a holky. Web designové, reklamní, marketingové studio. Bezpečnostní agentura SECURITY-RAPTOR.

Reklamní, nakladatelská,vydavatelská a zpravodajská činnost. Info: www.iuplnek.eu Tvorba www stránek, e-shopů, reklama, marketing. Registrace domén,...

Dolní 17/3, Žďár nad Sázavou 1

Agentura PPC MAX

Optimalizace a správa PPC kampaní (Sklik, AdWords. eTarget, AdFox). Tvorba webových stránek a eshopů. Optimalizace www (SEO). Internetová reklama pro Seznam, Google i Facebook.

Vejmluvova 319/47, Žďár nad Sázavou

Firmy z regionu

Celorepublikový informační portál s databází firem. Program kina, akční nabídka...

Žďár nad Sázavou

BENONE - Jaroslav Černý

Kompletní vybavení pneuservisů a autoservisů, autokosmetika, autochemie, lepidla, tmely, silikony, barevné spreje, autodoplňky, stahovací pásky a autobaterie.

Pavlov 119, Radostín nad Oslavou

AGR GASTRO, s.r.o. - Prodej vybavení pro gastronomické provozy- Prodej chladicí a mrazicí techniky- Servisy gastronomických zařízení a chladicí techniky

Nabízíme služby v oboru gastro technika. Projekty a dispozice kuchyní, HACCP. Zákazníci z celé ČR u nás kupují zejména sporáky, kotle, pánve, konvektomaty, šokery, vakuovačky, chladničky, grily, fritézy, myčky, mycí prostředky, sklo, porcelán a příbory.

Novoměstská 2241/15, Žďár nad Sázavou 1

Hotel Skalský Dvůr

Hotel zajišťuje seminární centrum ve středu republiky blízko D1. Je zde konferenční kapacita 750 míst - 2 kongres. sály, 5 učeben. Nachází se na Vysočině a je ideální pro outdoor, firemní akce, školení, rekreace i setkání s obchodním partnerem.

Lísek 52, Lísek

Hotel Podlesí

Hotel poskytuje prostory pro rekreaci i firemní školení na Vysočině. Pro teambuildingové akce a konference je k dispozici sál pro 100 účastníků a salónek vybavený audio a video technikou. V okolí je možnost provozovat sportovní a společenské aktivity.

Sněžné-Podlesí 15, Sněžné

Chlazení Špaček, s.r.o.

Firma poskytuje kompletní dodávky a montáže průmyslového chlazení. Nabízí chladící a mrazící boxy, šokové zmrazování, chladiče kapalin, izolace, chladírenské dveře. Prodej klimatizace bytů, kanceláří a pracovních prostor. Provádí speciální aplikace chlazení.

Ostrov nad Oslavou 102, Ostrov nad Oslavou

Euro bagging, s.r.o.- Prodej zemědělské techniky- Prodej techniky pro rostlinnou výrobu- Výroba krmiv

Zajišťujeme technologie silážování do vaků, silážní lisy Euro Bagger 3000, silážní lisy GB6, mačkání vlhkého zrna a kompostování. Dodáváme ...

Průmyslová 2082, Velké Meziříčí

H.A.P. Pneumatic, spol. s r.o. - Prodej nářadí a nástrojů- Prodej kompresorů

Nabízíme prodáváme pístové, šroubové a pojízdné kompresory Orlík, Atmos, sušiče vzduchu HIROSS, elektrocentrály, hřebíkovačky, sponkovačky, páskované hřebíky a spony, vzduchové a pneumatické nářadí.

Jihlavská 1007/2, Žďár nad Sázavou 1(Budova Reinpo.)

Jan Nižník - Elvis- Výroba zabezpečovací techniky pro firmy - Výroba kancelářské elektroniky

Nabízím výrobu a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovacích turniketových systémů.

Brněnská 127/40, Žďár nad Sázavou 1

AQUAPLASTIK MORAVA, s.r.o.

Firma zajišťuje velkoobchod a maloobchod s plastovými potrubními systémy, nabízí PVC trubky, PVC tvarovky a PVC armatury, PE trubky, svěrné tvarovky a navrtávací objímky. Realizuje návrhy, provedení a prodej komponentů pro automatické zavlažovací systémy.

K Ochozi 666, Bystřice nad Pernštejnem

OREA Hotel Devět Skal***

Hotel je součástí řetězce na Vysočině v rekreační oblasti Milovy. Má kapacitu 261 lůžek a je vhodný pro kongresy, semináře, outdoor, rekreace. K dispozici sál s kapacitou 300 míst, bazén, sauna, fitness.

Sněžné-Milovy 11, Sněžné

WESTERN - ŠIKLŮV MLÝN

Westernová show v přírodě. Pořádáme firemní akce, teambuilding, akce na víkend, dětské tábory, akce pro školní výlety, oslavy, svatby, ubytování (hotel, penzion, kemp), stravování - stylové restaurace. Pro firemní akce zajistíme kompletní servis.

Zvole 49, Zvole

Hotel Svratka

Hotel je postaven na kopci nad obcí Svratka v srdci Vysočiny. Nachází se v přírodě, kde je chráněn vzrostlým lesem, sjezdovkou a golfovým hřištěm. Možnost krytého bazénu, horských kol, turistických tras, které vedou čistou přírodou.

Na Vyhlídce 41, Svratka

ALTRADBAUMANN

Firma poskytuje prodej a pronájem fasádního rámového lešení, pojízdných hliníkových věží, systémového bednění, šalovacích svorek a stavebních schodů.

Zvole-Branišov 53, Zvole

CROSS Zlín, a.s. (pobočka Velké Meziříčí)

Firma se věnuje vývoji a výrobě komponentů pro silniční elektroinfrastrukturu, a to především ve čtyřech oblastech. 1. Oblast závorových parkovac...

Příkopy 39, Velké Meziříčí

Hotel Ski

Hotel nabízí moderní ubytování na Vysočině o kapacitě 136 lůžek. K dispozici 1 a 2 lůžkové pokoje, apartmány, bungalovy. Možnost pořádání firemních akcí, seminářů, školení, kongresů a outdoorových akcí. Moderní kongresový sál o kapacitě do 200 lidí + 3 salónky.

Vlachovická 1000, Nové Město na Moravě

MIKRON Moravia, s.r.o.- Prodej výrobních strojů- Prodej kovoobráběcích strojů a příslušenství

Nabízíme zastupujeme v České republice výrobce obráběcích strojů LEADWELL, Pinnacle, vertikální centrum, produkční soustruhy. Provádíme záruční a pozáruční servis, školení obsluhy, vypracování časových studií včetně vypracování kompletní technologie obrobku.

Náměstí 109, Měřín

Adoz, s.r.o.

Prodej průmyslových komodit: ložiska valivá, ložiska kluzná, lineární vedení, řemeny, gufera, o-kroužky, maziva, lepidla, spojky, řemenice, řetězy, montážní pomůcky. Autorizovaný distributor SKF, INA, ZKL, NACHI. Vlastní internetový obchod.

K Ochozi 662, Bystřice nad Pernštejnem

AGM - Agromotor, s.r.o.

Firma zajišťuje opravy tuzemských zahraničních dieselových motorů traktorů, stavebních strojů a nákladních automobilů. Nabízí renovaci součástí - klikové hřídele, opravy agregátů, strojní výroba, navařování a nástřik kovů. Certifikát EN ISO 9001:2000 a 14001:2004.

Ostrůvek 300/30, Velké Meziříčí

Power Plastics, s.r.o.- Prodej filtrační a čisticí techniky- Velkoobchod potrubí a rozvodné techniky

Nabízíme kompletní řešení úpravy a filtrace vody. Filtry trubní, pískové, automatické sítové, separátory. Odstraňování Fe, Mn, systémy UV čištění, RO, EDI. Tradičně dodáváme plastové trubky, tvarovky, armatury manuální i automatické, průtokoměry, míchadla.

Brněnská 1146/30, Žďár nad Sázavou 1

Hotel Horník

Hotel poskytuje ubytování na Vysočině. Jsou zde prostory pro firemní školení, prezentace a večírky. Možnost pořádání rodinných oslav a svateb. V blízkosti k dispozici běžecké tratě, sjezdovky, cyklostezky a turistické trasy. Možnost sauny, bazénu a posilovny a wi-fi.

Tři Studně , Tři Studně

Penzion U Šlechtů

Penzion poskytuje ubytování pro 28 osob ve 2 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV se stravováním ve stylové restauraci. K dispozici je kryté i venkovní koupání, sjezdovky a běžecké tratě. Možnost využití sálu pro školení, soukromé akce a svatby.

Sněžné-Milovy 3, Sněžné

KABELOVÉ BUBNY A BEDNY, s.r.o.

Firma prodává kabelové bubny a bedny. Provádí výrobu dřevěných a ocelových kabelových bubnů s dvouvrstvým antikorozním nátěrem. Dále poskytuje též renovace veškerých kovových a dřeběných bubnů a beden.

Františkov 88/10, Velké Meziříčí

TROMA - MACH- Prodej průmyslových strojů a vybavení- Prodej čerpadel

Nabízíme zastupujeme zahraniční firmy v oblasti strojírenství: Ortlinghaus, Optima, Lovejoy, Woerner, Raja, Parker, Euro Press Pack, Mahle, Techno Parts, Hänchen. Prodáváme spojky, brzdy, upínky, centrální mazání, hydraulické válce, filtry a těsnění.

Jihlavská 2245/26, Žďár nad Sázavou 2

art21, s.r.o.- Reklamní agentura

Nabízím nabídku komplexního servisu v oblasti prezentace firem i jednotlivců. Tvorba vizitek, letáků, razítek, polepů a billboardů. Webdesignové služby.

Karlov 1119, Velké Meziříčí

Radka Sklenářová, razítka

Prodej papírnického zboží a razítek.

Náměstí 15/17, Velké Meziříčí

Zvětšeniny.cz - Velkoformátová fotografie a obrazy, Jiří Chromý

Zajišťujeme komplexní reklamní výrobu a servis v oblastech sítotisk, reklama a webdesign.

Třebíčská 1540/70, Velké Meziříčí

Josef Kopečný - Prodej zabezpečovací techniky pro firmy

Nabízím prodej, servis a montáže telekomunikační, zabezpečovací, kancelářské a výpočetní techniky, automatizace, šicích strojů Brother, audio-videotechniky.

Bezděkov 211/33, Velké Meziříčí

KAME - VM, s.r.o.- Prodej zemědělské techniky

Nabízíme, prodáváme adaptéry pro čelní nakladače.

Třebíčská 1678/60, Velké Meziříčí

Klubovní Hnutí o.s., neziskové sdružení pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR

Jsme nezisková organizace pro děti a mládež s celostátní působností. Informace o nás najdete na našem webu.

Dolní 17/3, PSČ: 59101, Žďár nad Sázavou

Josef Mareček, kovoobráběcí stroje

Nákup, prodej a zprostředkování prodeje kovoobráběcích a tvářecích použitých strojů.

Ke Třem křížům 389/6, Velké Meziříčí

Roman Raus, čerpadla

Prodáváme čerpadla, vodárny, tlakové nádoby a vodoinstalační materiál. Nabízíme zahradní hadice, bazénové příslušenství, filtry a sanitární keramiku.

Podhradí 1214/16, Velké Meziříčí

Sovex, s.r.o.

Nákup a prodej kovoobráběcích a tvářecích strojů, včetně technologického zařízení.

Třebíčská 443, Velké Meziříčí

Scheuch odprašovací technika, spol. s r.o.

Zastoupení výrobce a prodejce filtrační techniky Scheuch v ČR.

Náměstí 79/3, Velké Meziříčí

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?