Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3 4

Feng-Shui Vysočina

Osobní poradenství a konzultace Feng Shui. Poradím, jak optimalizovat vaše bydlení, stavbu nebo kanceláře dle zásad učení Feng Shui, nebo jak harmonizovat vaše vztahy nebo stimulovat vaší prosperitu a osobní rozvoj. Dále nabízím návrhy zahrad a ekozahrad, rozbory čínské astrologie a vyhledávání geopatogenních zón.

Karlov 63, Žďár nad Sázavou

NOSCO s.r.o.

Služby v oblasti automatizace, řízení technologických procesů, měření a regulace - projekce, SW, kompletní dodávky. Realizační partner firmy AMIT.

Dolní 183, Žďár nad Sázavou

AgroBrik - automatické kotle na tuhá paliva, briketovací lisy

Nabízíme: - automatické kotle na tuhá paliva a biomasu o výkonech 15-300 kW s možnosti spalovat dřevěnou a stébelnatou biomasu - kusové palivové dře...

Velké Meziříčí

AGENTURA BYDLENÍ, spol. s r.o.

Výstavba rodinných domů na klíč - montované nízkoenergetické dřevostavby, malé domky, luxusní dřevěné stavby, bungalovy, dvojdomky, podzemní domy, program Dřevostavba pro mladé, Sluneční dům a Inteligentní bydlení - za kompletně uváděné ceny.

Strojírenská 1, Žďár nad Sázavou

Dekorace Provance & Fuchsie Žďár

Prodej bytové dekorace ve stylu francouzské Provence a prodej květin - trvalky, balkónovky, bylinky, růže, dřeviny, osázené truhlíky a nádoby. Od 15....

V Lískách 814/29, Žďár nad Sázavou

Oplocení pozemků

Specializujeme se za stavbu, montáž, opravy a servis oplocení.

Velké Meziříčí

MgA. Václav Kyselka, sochy

Sochař. Sochy a umělecké objekty do exteriéru i interiéru. Realizace soch a autorského mobiliáře ve veřejném prostoru, v parcích a zahradách. Realizování výstavních uměleckých projektů.

Křoví 215, Křoví (Brno-střed-Stránice)

Plastia sro

Výroba zahradnického sortimentu z plastu: květináče, konvičky, rozprašovače, truhlíky, misky, žardinky, samozavlažovací květináře a truhlíky Siesta, Mareta, Mimosa. Každoroční jarní zahrádkářský jarmak v areálu firmy, prodej zboží za ceny od výrobce.

Žďárská 313, Nové Veselí

David Růžička - prodej vrat

Firma poskytuje prodej a instalaci garážových a průmyslových vrat, nakládací techniku, pohony a dveře Hormann,TOORS,výrobu vjezdových bran,branek,zámečnictví a stínící technika:žaluzie,rolety,sítě,japonské stěny,vertikální PVC a látkové žaluzie atd.

Nová 203/8, Žďár nad Sázavou

Leoš Petrla - stínící technika a okenní doplňky

Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu pro okna, dveře i střešní okna. Nejširší nabídka interiérového zastínění v regionu. Internetový prodej okenních doplňků. Jsme připraveni řešit jakékoliv vaše potřeby zastínění se zárukou vaší spokojenosti!

Oslavice 24, Velké Meziříčí

Interiér levně

Pokud máte nějaké představu, nebo pouze chcete poradit, vytvořit cenovou nabídku na Vaši vysněnou kuchyni, skříň, nábytek, dveře, obraťte se na n...

Bystřice nad Pernštejnem

in - ELIS CZ, s.r.o.

Firma zajišťuje prodej a dodání sedacích souprav od renomovaných výrobců. Kožené soupravy a sedací soupravy se speciálním potahem Novalife. Výhradní zastoupení nábytkářského konsorcia Steenhoff. Sedací soupravy můžete zakoupit v síti našich prodejců po celé ČR.

Vejmluvova 377/1, Žďár nad Sázavou

MINIROL

Firma prodávající výrobky značky MINIROL prostřednictvím sítě vysoce kvalifikovaných partnerů v celé Evropě. Nabízí předokenní rolety, rolety p...

Velká Bíteš-Košíkov 76, Velká Bíteš

Dveře Vysočina, s.r.o.

Firma zajišťuje dodání interiérových dveří a zárubní Prüm a Gerbrich včetně montáže. Nabízí kliky a kování, pokládá plovoucí podlahy Meister a dodává topné pohlahové systémy Schütz.

Veselská 17/33, Žďár nad Sázavou

ALTRADBAUMANN

Firma poskytuje prodej a pronájem fasádního rámového lešení, pojízdných hliníkových věží, systémového bednění, šalovacích svorek a stavebních schodů.

Zvole-Branišov 53, Zvole

Truhlářství Bobrová

Firma provádí stavební a zakázkové truhlářství. Je výrobcem a dodavatelem zejména dřevěných, kastlových, špaletových oken, dále plovoucích podlah, dřevěných podlah. Zajišťuje výrobu a montáž oken, dveří a podlah.

Bobrová 131, Bobrová

Envirex, spol. s r.o.

Firma nabízí studny na klíč včetně projektu a montáží čerpací techniky. Zajišťuje vyhledávání vody přístrojem WADI a hydrogeologický průzkum. Provádí montáž tepelných čerpadel na klíč včetně vrtných prací a související legislativy.

Petrovická 861, Nové Město na Moravě

RATAN KLUB - ratanový nábytek

Firma zajišťuje internetový obchod a velkoobchod s ratanovým a exotickým nábytkem. Ratanový a exotický nábytek je dovážen z Indonésie. Nabízí seda...

Veselská 42/36, Žďár nad Sázavou

Ing. Libuše Kalášková - Beautiful Homes

Prodej dekoračních a potahových látek.

Makovského 340, Nové Město na Moravě

Plastia, s.r.o.

Firma zajišťuje vstřikování a vyfukování plastů, výrobu samozavlažovacích truhlíků a nádob SIESTA, držáků, konviček, rozprašovačů a celou škálu zahradních potřeb. Dále nabízí hrabla na sníh, lopaty, dětské hrablo, skládací lopata Auto-Sport.

Žďárská 313, Nové Veselí

ELEKTRIFY

Firma nabízí garážová vrata sekční, dřevěná vrata sekční v provedení smrková, dubová, modřínová, merantiti, palubky thermowood, celodřevěná vrata z dřevěných eurohranolů, dřevěná eurooka a vstupní dveře dřevěné. Zajišťuje jejich montáž a dále vyrábí dřevěné fasády.

Ujčov-Lískovec 31, Ujčov

ES - Trading, s.r.o.

Firma poskytuje prodej a servis zahradní techniky, sekaček, křovinořezů, pil, drtičů, mulčovačů, malotraktorů, sněhových fréz, lodních motorů, člunů, nářadí a bazénové chemie. Dále nabízí prodej nových motocyklů, skútrů KENTOYA a čtyřkolek značky ATV a ARTCAT.

Karlov 2098, Velké Meziříčí

AQUAPLASTIK MORAVA, s.r.o.

Firma zajišťuje velkoobchod a maloobchod s plastovými potrubními systémy, nabízí PVC trubky, PVC tvarovky a PVC armatury, PE trubky, svěrné tvarovky a navrtávací objímky. Realizuje návrhy, provedení a prodej komponentů pro automatické zavlažovací systémy.

K Ochozi 666, Bystřice nad Pernštejnem

HOLCZR, s.r.o.

Firma se zaměřuje mnoho let na provádění speciálních zakázek interiérových dveří, výplní, speciálně z masivního dřeva nebo z exotických dřevin.

Světnov 65, Světnov

PKS Mont, a.s.

Firma nabízí plastová okna, hliníková okna, dřevěná eurookna, dveře, stěny a zimní zahrady. Dále nabízí zateplení budov, zednické zapravení, parapety, žaluzie, rolety. Poskytuje konzultace, vypracování cenových nabídek, zaměření, montáž.

Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou

Martin Seidler - prodej vrat, bran a oken

Firma nabízí garážová a průmyslová vrata Hormann a Trido (výklopná a sekční) a pohony vrat včetně jejich montáže a servisu. Dále prodává posuvné brány, plastová okna, plovoucí podlahy, žaluzie, rolety a Novilon (linoleum) podlahy.

Smetanova 1169/34, Žďár nad Sázavou

Hommer, s.r.o.

Firma zajišťuje prodej oken a dveří Vekra, Fenstar a Unilux.

Vratislavovo náměstí 115, Nové Město na Moravě

Migaros, s.r.o.

Firma je partnerem značky Minirol, je jejím dodavatelem a montuje stínící techniku - předokenní rolety, vratové systémy - rolovací vrata, průmyslová vrata a mříže, sekční vrata, neprůstřelná vrata TBO4, protipožární vrata a posuvné vjezdové brány.

Velká Bíteš-Bezděkov 10, Velká Bíteš

Irena Vrábelová - zahradní technika

Firma nabízí zahradní techniku a zajišťuje její servis.

Růžová 146, Velká Bíteš

Libor Smejkal - stavební materiál

Firma poskytuje prodej a rozvoz stavebního materiálu.

Oslavická 152/8, Velké Meziříčí

Nábytek Prima, s.r.o.

Firma zajišťuje maloobchodní prodej nábytku.

Jihlavská 2094, Velké Meziříčí

Generace 2000, s.r.o.

Firma zajišťuje výrobu, prodej a montáž zimních zahrad. Poskytuje veškeré truhlářské práce.

Velké Meziříčí-Lhotky 83, Velké Meziříčí

David Janeček- prodej plastových oken a dveří

Firma poskytuje prodej plastových oken a dveří z německého profilu REHAU. Nabízí kompletní realizaci zakázek - návrh, konzultace, zaměření, demontáž, montáž, zednické zapravení, servis. K dispozici široká nabídka doplňků - parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu.

Bezručova 1618/5, Velké Meziříčí

Zednictví a obkladačství

Práce, stavitelství: -zednická -bourací -obkladačské -rekonstrukce rodinných domů a bytů -rekonstrukce bytových jader, koupelny -stavby komínů -stavby krbů -pokládání zámkové dlažby -fasády a zateplování fasád

Pohledec 81, Nové město na Moravě

Stamal colour, s.r.o.

Firma poskytuje fasádní a interiérové barvy, polystyrenové obklady, sádrokartony a potřeby pro malíře.

Karlov 74, Velká Bíteš

Ing. Jiří Robotka - prodej bazénů a příslušenství

Firma poskytuje prodej bazénů, filtrací, bazénových chemikálií, dlažeb a příslušenství. Dále nabízí zahradní jezírka.

Bezděkov 531, Velké Meziříčí

Stavebniny Bikos, s.r.o.

Firma nabízí stavební hmoty a materiály.

Tišnovská 366, Velká Bíteš

Miroslav Bureš -EL-PRES

Firma poskytuje platová okna, interiérové dveře a garážová vrata. Nabízí stavební práce spojené s montáží.

Novosady 880/41, Velké Meziříčí

Ka stav, spol. s r.o.

Firma nabízí stavební materiál.

Karlov 95, Velká Bíteš

Martin Plachký - lesní a zahradní technika

Firma nabízí techniku pro les a zahradu značky Husqvarna a Jonsered. Dále půjčuje sezónní zahradní techniku.

Dolní Loučky 216, Dolní Loučky

 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?