Cestovní služby a pohostinství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

SPORTOVNÍ AREÁL ŘEČICE

POHOSTINSTVÍ, SPORTOVNÍ AREÁL A KOUPALIŠTĚ V ŘEČICI. PROVOZUJEME MALOU HOSPŮDKU S AREÁLEM NA LETNÍ, ALE I ZIMNÍ REKREAČNÍ VYSPORTOVÁNÍ. NÍZKÉ CENY A ŠIROKÝ SORTIMENT NÁPOJŮ A OBČERSTVENÍ! Možnost bezplatného zapůjčení sportovního náčiní a nářadí.

ŘEČICE 173, ŘEČICE

Hotel Záložna Sněžné

Hotel nabízí celkem 60 lůžek, 120 míst u stolu, stylovou kavárnu – klub (40 míst) s krbem na dříví a barem pro uzavřené akce (svatby, školení, soukromé oslavy apod.), internet.

Sněžné 73, Sněžné

Orbita CZ spol. s r.o. - cestovní kancelář

Cestovní kancelář Orbita CZ spol. s r.o. nabízí poznávací zájezdy po celé Evropě pro ucelené kolektivy ze škol, institucí a firem (včetně zajiš...

V Zahrádkách 10, Žďár nad Sázavou

Penzion Borovnice

Penzion Borovnice *** se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky nedaleko Jimramova mezi Poličkou a Nov...

Borovnice 44, Jimramov

MCH taxi

Taxislužba a přeprava osob v okolí Velké Bíteše - možnost odvozu až 6 osob - možnost vybavení dětskou autosedačkou - pronájem vozu na firemní akce a večírky - pronájem vozu na svatby - u smluvních zákazníků platba na fakturu

Lesní Hluboké 83, Lesní Hluboké

OREA Hotel Devět Skal***

Hotel je součástí řetězce na Vysočině v rekreační oblasti Milovy. Má kapacitu 261 lůžek a je vhodný pro kongresy, semináře, outdoor, rekreace. K dispozici sál s kapacitou 300 míst, bazén, sauna, fitness.

Sněžné-Milovy 11, Sněžné

Hotel Svratka

Hotel je postaven na kopci nad obcí Svratka v srdci Vysočiny. Nachází se v přírodě, kde je chráněn vzrostlým lesem, sjezdovkou a golfovým hřištěm. Možnost krytého bazénu, horských kol, turistických tras, které vedou čistou přírodou.

Na Vyhlídce 41, Svratka

Pension U Lípy

Penzion poskytuje celoroční ubytování v prostředí Českomoravské vysočiny. K dispozici 3 apartmány, 7 pokojů, vlastní restaurace, vinárna, park, atrium, hřiště na Pentaque, půjčovna společenských her, půjčovna kol. Vysočina nabízí možnost turistiky.

Rovečné 20, Rovečné

Cestovní kancelář NOMÁD

CK nabízí zájezdy do více než 100 zemí světa, turistika, poznání, expedice, cykloturistika, sport. Zajišťuje dovolenou či kongres na klíč - USA, Mexiko, Indie, Japonsko, Afrika, Asie, Austrálie, Polynésie. Katalog zasíláme zdarma.

Smetanova 1169/34, Žďár nad Sázavou

WESTERN - ŠIKLŮV MLÝN

Westernová show v přírodě. Pořádáme firemní akce, teambuilding, akce na víkend, dětské tábory, akce pro školní výlety, oslavy, svatby, ubytování (hotel, penzion, kemp), stravování - stylové restaurace. Pro firemní akce zajistíme kompletní servis.

Zvole 49, Zvole

Hotel Skalský Dvůr

Hotel zajišťuje seminární centrum ve středu republiky blízko D1. Je zde konferenční kapacita 750 míst - 2 kongres. sály, 5 učeben. Nachází se na Vysočině a je ideální pro outdoor, firemní akce, školení, rekreace i setkání s obchodním partnerem.

Lísek 52, Lísek

BOROVNICE CHALUPA

Chalupa poskytuje ubytování ve 3 pokojích s plně vybavenou kuchyní. Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty (běžecké i sjezdové lyžování), houbaření. Objekt je po celkové rekonstrukci v roce 2004.

Borovnice 44, Borovnice

Hotel Podlesí

Hotel poskytuje prostory pro rekreaci i firemní školení na Vysočině. Pro teambuildingové akce a konference je k dispozici sál pro 100 účastníků a salónek vybavený audio a video technikou. V okolí je možnost provozovat sportovní a společenské aktivity.

Sněžné-Podlesí 15, Sněžné

ALFA TRAVEL, s.r.o.

Firma prodává on-line zájezdy. Poskytuje zájezdy pobytové, poznávací, relaxační a lázeňské v ČR i do zahraničí (školní i skupinové zájezdy, seniorské pobyty). Dovolená v žádaných destinacích i na exotických místech.

Nádražní 464/33, Žďár nad Sázavou

ZDAR - autobusová a nákladní doprava

Firma zajišťuje autobusovou dopravu, nákladní dopravu včetně spedice, celní deklarace a možnosti skladových prostor. Dále poskytuje zájezdovou dopravu, opravuje autobusy, nákladní vozidla včetně emisí. Provozuje čerpací stanice, likvidace autovraků.

Jihlavská 759/4, Žďár nad Sázavou

CK Reko

Cestovní kancelář zajišťuje pobyty do zahraničí i tuzemska, pobytové a poznávací zájezdy, on-line prodej pobytů do Chorvtska - Baška Voda,Promajna, Tučepi, Makarska, Drvenik, Omiš, Živogošče, nabídka letenek, jízdenek, vstupenek a pojištění.

Masarykovo náměstí 86, Velká Bíteš

Autoškola - Černý

Firma zajišťuje autoškolu, prodej učebnic, proškolování řidičů referentských vozidel a řidičů z povolání, kondiční jízdy, výuka a výcvik skupin AM,A1,A,B, BE, C, CE, T, D. K dispozici taxi služba nonstop.

Horní 30, Žďár nad Sázavou

Chalupa Pohádka

Penzion poskytuje luxusní ubytování v apartmánech rodinného typu v klidném a čistém prostředí. Je zde bazén, vinárna s krbem, barem, kulečník, stolní fotbálek. V blízkosti lyžařské vleky, upravované běžecké tratě, cyklotrasy, značené turistické trasy.

Věcov-Jimramovské Pavlovice 3, Věcov

Pavel Rosecký - autoopravna

Firma poskytuje opravy osobních i nákladních automobilů. Nabízí nákladní dopravu a odtahovu službu vozidel Tatra 815, Tatra 148 a Tatra 815 CAS 10. Možno i s vlekem.

Jamská 1670/30, Žďár nad Sázavou

Hotel Ski

Hotel nabízí moderní ubytování na Vysočině o kapacitě 136 lůžek. K dispozici 1 a 2 lůžkové pokoje, apartmány, bungalovy. Možnost pořádání firemních akcí, seminářů, školení, kongresů a outdoorových akcí. Moderní kongresový sál o kapacitě do 200 lidí + 3 salónky.

Vlachovická 1000, Nové Město na Moravě

Penzion U Šlechtů

Penzion poskytuje ubytování pro 28 osob ve 2 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV se stravováním ve stylové restauraci. K dispozici je kryté i venkovní koupání, sjezdovky a běžecké tratě. Možnost využití sálu pro školení, soukromé akce a svatby.

Sněžné-Milovy 3, Sněžné

Hotel Horník

Hotel poskytuje ubytování na Vysočině. Jsou zde prostory pro firemní školení, prezentace a večírky. Možnost pořádání rodinných oslav a svateb. V blízkosti k dispozici běžecké tratě, sjezdovky, cyklostezky a turistické trasy. Možnost sauny, bazénu a posilovny a wi-fi.

Tři Studně , Tři Studně

Ubytovna Žďas

Ubytovna je zcela nekuřácká a poskytuje nonstop recepci, výtah a kamerový systém ve společenských prostorách. Na pokojích je samostatné sociální zařízení a lednička. Na každém patře dále k dispozici kuchyňka, v suterénu TV místnost s LCD TV a karetní místnost.

Veselská 1087/62, Žďár nad Sázavou

Fontána - cukrárna

Firma poskytuje cukrářské výrobky a studené a teplé nápoje.

nám. Republiky 64/14, Žďár nad Sázavou

AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o. - Hotel Fit

Společnost poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Je zde fit centrum, bazén a sauna.

Horní 1687/30, Žďár nad Sázavou

Hotel U Šimáka

Hotel poskytuje ubytování s restaurací u Velkého Dářka. Je zde možnost turistiky, koupání, cyklistiky, lyžování, houbaření a relaxace. K dispozici je zde salónek a stylová restaurace zejména pro firemní školení nebo rodinné oslavy či večírky.

Radostín 95, Radostín

Informační centrum Velká Losenice

Centrum nabízí informace o zajímavostech, dopravě, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí.

Velká Losenice 230, Velká Losenice

Jaromír Černý - Branty

Poskytnutí ubytování v apartmánech a v chalupě u lesa na Vysočině. Je zde možnost koupání, cyklotrasy, lyžařské stopy, Wi-Fi.

Malá Losenice 52, Malá Losenice

JB + JJK, s.r.o. - Hotel Sázava- Rekreační ubytování

Nabízím nabídku rekreačního ubytování v hotelu ve 2-3 lůžkových pokojích a v chatkách o 2 a 4 lůžkách s možností sportovního vyžití.

Velká Losenice 181, Velká Losenice

Jiří Macháček - zastoupení celního řízení

Firma nabízí zastoupení v celním řízení a intrastátu, poradenství, konzultace, finanční poradenství, celní služby.

Dolní 165/1, Žďár nad Sázavou

Restaurace Tálský mlýn - Restaurace

Nabízíme nabídku teplých i studených jídel.

Zámek 53/11, Žďár nad Sázavou 2

Restaurace Polnička - Restaurace

Nabízíme nabídku různých druhů jídel a pití. Kapacita je 150 míst.

Polnička 51,

Restaurace penzionu Červeňák - Restaurace

Nabízíme provozujeme restauraci, kde nabízíme snídaně, obědy a večeře. Kapacita restaurace je 45 míst ve třech oddělených místnostech, v létě zahrádka.

Polnička 102,

ABK Trans, s.r.o.

Firma zajišťuje nákladní silniční dopravu.

Jamská 1670/30, Žďár nad Sázavou

Hospoda U Macků

Hospoda zajišťuje veškeré pohostinské služby.

Velká Losenice 173, Velká Losenice

Euro Service CZ, k.s.

Cestovní kancelář zprostředkovává zájezdy zaměřené na kongresový cestovní ruch, překladatelské a tlumočnické služby.

Nádražní 464/33, Žďár nad Sázavou

Convent - restaurace

Restaurace má kapacitu 40 míst v jídelně a 50 míst v pivnici. Jsou k dispozici hotovky a minutky české kuchyně. K dispozici je zde parkoviště.

Horní 1681/26, Žďár nad Sázavou

Café-bar Galerie

Firma nabízí kavárnu s oddělením pro nekuřáky.

Havlíčkovo nám. 256/11, Žďár nad Sázavou

Cukrárna Na Růžku

Cukrárna nabízí cukrárenské výrobky.

Velká Losenice 266, Velká Losenice

Cafe bar Piccolo

Bar poskytuje teplé a studené nápoje.

Na Úvoze 766/15, Žďár nad Sázavou

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?