Nacházíte se: Úvod - Auto-Moto

 

Auto-Moto

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

4Bikers

- Prodej nových i ojetých motocyklů, pitbiků, skůtrů a čtyřkolek - Prodej náhradních dílů, doplňků a vybavení jezdce - Kompletní servis všech s...

Třebíčská 1298/54, Velké Meziříčí

Milan Tesárek - autodoprava, zemní práce, prodej písku a štěrku, odvoz sutě

Nabízíme nákladní autodopravu sklápěcími automobily, zemní a výkopové práce traktorbagrem, prodej a dovoz štěrků a písků, odvoz stavební sutě....

73, Březí nad Oslavou

Autoskla BENONE s.r.o. (pobočka Velké Meziříčí)

Výměna autoskel osobních, dodávkových, nákladních automobilů i autobusů. Jsme smluvním partnerem pojišťoven. Prodej autokosmetiky, autochemie, autobaterií a autodoplňků.

Karlov 1398/54, Velké Meziříčí

Motopneu Urbánek

Prodej a montáž motocyklových pneumatik a všechny typy motocyklů za zajímavé ceny. Silnice, enduro, choper, skůtr, čtyřkolky. Pneu značek: Michelin,...

Velké Meziříčí

Autoskla BENONE s.r.o.

Importér autoskel značky Fuyao a Xinyi do ČR a na Slovensko.

Skryjova 1606/8, Brno

Automotive, s.r.o.

Firma je autorizovaným prodejcem vozů Peugeot. Nabízí prodej a servis nových, předváděcích a ojetých vozů. Poskytuje klempířské a lakýrnické práce.

Rácová 1501, Bystřice nad Pernštejnem

ES - Trading, s.r.o.

Firma poskytuje prodej a servis zahradní techniky, sekaček, křovinořezů, pil, drtičů, mulčovačů, malotraktorů, sněhových fréz, lodních motorů, člunů, nářadí a bazénové chemie. Dále nabízí prodej nových motocyklů, skútrů KENTOYA a čtyřkolek značky ATV a ARTCAT.

Karlov 2098, Velké Meziříčí

AGM - Agromotor, s.r.o.

Firma zajišťuje opravy tuzemských zahraničních dieselových motorů traktorů, stavebních strojů a nákladních automobilů. Nabízí renovaci součástí - klikové hřídele, opravy agregátů, strojní výroba, navařování a nástřik kovů. Certifikát EN ISO 9001:2000 a 14001:2004.

Ostrůvek 300/30, Velké Meziříčí

Dvořák - Trucks, s.r.o.

Firma dováží a prodává nákladní, užitkové speciální automobily, dále návěsy a přívěsy. V Truck servisu je k dispozici mycí linka pro nákladní automobily. Prodej nových návěsů, výkup za hotové, protiúčet, leasing.

Karlov 1119, Velké Meziříčí

Pavel Rosecký - autoopravna

Firma poskytuje opravy osobních i nákladních automobilů. Nabízí nákladní dopravu a odtahovu službu vozidel Tatra 815, Tatra 148 a Tatra 815 CAS 10. Možno i s vlekem.

Jamská 1670/30, Žďár nad Sázavou

Vezeko, s.r.o.

Firma nabízí přívěsy v provedení plato, valník a skříň. Výroba skříňových nástaveb. K dispozici nápravy, přívěsové klouby, nájezdové brzdy a brzdící systémy značky KNOTT, AL-KO KOBER.

Jihlavská 230, Velké Meziříčí

Autoškola - Černý

Firma zajišťuje autoškolu, prodej učebnic, proškolování řidičů referentských vozidel a řidičů z povolání, kondiční jízdy, výuka a výcvik skupin AM,A1,A,B, BE, C, CE, T, D. K dispozici taxi služba nonstop.

Horní 30, Žďár nad Sázavou

Ing. Jaroslav Čadek- Stanice technické kontroly

Nabízíme montáže, servis, opravy, revize, přestavby a seřízení LPG a CNG. Měření emisí benzín, LPG a CNG všech značek vozidel. Diagnostika motorů a řídících jednotek. Montáž LPG do motorů FSi. Prodej náhr. dílů. Na naše zařízení poskytujeme doživotní záruku.

Soškova 660, Nové Město na Moravě

AGADOS - přívěsy a přívěsné vozíky

Firma zhotovuje a prodává přívěsy o celkové hmotnosti od 300-3500 kg. Dále poskytuje valníkové, skříňové a speciální autopřívěsy.

Průmyslová 2081, Velké Meziříčí

[b][url=http://www.outdooroutletco.com/]arcteryx sale[/url][/b] [b][url=http://www.outdooroutletco.com/]arcteryx outlet[/url][/b] [b][url=http://www.outdooroutl...

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?